Zapraszamy na zajęcia edukacyjne przeznaczone dla dzieci.  Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach 11.00 –13.00. Zapisy ruszają 1 października 2018 r.

Warsztaty w formule rodzic + dziecko z cyklu "Wesołe powroty do szkoły" odbędą się w Ambasadzie Dizajnu 21 i 22 września. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7 - 10 lat wraz z opiekunami. 

Zapraszamy na drugie warsztaty z cyklu Wesołe powroty do szkoły. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 9 - 12 lat wraz z opiekunami odbędą się 28 i 29 września w Ambasadzie Dizajnu.

Drugie spotkanie z cyklu Food&Fire odbędzie się 21 września od godziny 16.00 na terenie zielonym Wydawnictwa Jedność, obok Instytutu Dizajnu. Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych.

W każdy wtorek i czwartek września w godz. 15.00 - 18.30 zapraszamy młodzież i dorosłych do pracownia ceramiki. Na warsztatach uczestnicy poznają technikę toczenia na kole garncarskim.

Ośrodek Myśli patriotycznej i Obywatelskiej zaprasza na swoją odświeżoną ekspozycję stałą ”Kielce i Kielecczyzna podczas II Wojny Światowej”. Wystawę w nowej odsłonie można oglądać od 1 września 2018 r.  

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2018 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,