Chcesz oddać hołd jednemu z najwybitniejszych twórców grafiki użytkowej i wziąć udział w wystawie ilustracji w czytelni Instytutu Dizajnu w Kielcach? Zapraszamy do udziału w konkursie ”Jak Śliwka w kompot". Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2019 r.

Zapraszamy na warsztaty i wykłady w ramach akcji społecznej "Boom Zero Waste!" Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 - 17 lutego w Ambasadzie Dizajnu przy ul. Wesołej 38 oraz w Instytucie Dizajnu przy ul. Zamkowej 3. Akcja skierowana jest zarówno do dorosłych jak i dzieci.

9 lutego ruszą kolejne już warsztaty z cyklu ABC konstrukcji. Tym razem do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów, którzy chcą nauczyć się robienia wykrojów ubrań dla dzieci.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, Instytut Dizajnu oraz Stowarzyszenie Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Region Świętokrzyski zapraszają na Wystawę Fotografii Artystycznej w ramach finału projektu TEATR, MAMA, TATA i JA.

23 listopada 2018 r. w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej odbędzie się otwarcie nowej ekspozycji stałej w karcerach i piwnicach dawnego kieleckiego więzienia dedykowanej bohaterom podziemia niepodległościowego 1939-56 Kielecczyzny.

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne przeznaczone dla dzieci.  Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach 11.00 –13.00. Zapisy ruszają 1 października 2018 r. 

 

 

 
 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2019 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,