Po raz kolejny zapraszamy Was na warsztaty tkackie z Tartarugą! Tym razem spotkamy się w ramach warsztatów towarzyszących wystawie Robić/Rzeczy + Oblicza Nowego Rzemiosła.

Przed nami kolejna akcja społeczna Instytutu Dizajnu! ''EMPTY BOWLS 2020 – edycja świętokrzyska'' odbędzie się 14 czerwca w godz. 16:00 – 18:00 na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego.

Zapraszamy na wirtualne oprowadzanie po wystawie ”Melancholia” Kosmos Project które poprowadzi Ola Banaś.

Zapraszamy na piątą z cyklu „To Tu. Moje Świętokrzyskie", wystawę fotograficzną. Tym razem w sali konferencyjnej OMPiO swoje prace prezentować będą Izabela Widelska i Urszula A. Żakowska. Otwarcie odbędzie się 12 marca 2020 r. o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy wraz z Teatrem Lalki i Aktora Kubuś oraz Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręgu Świętokrzyskiego 21.02 o godz. 18:00 do Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim na wernisaż wystawy fotografii artystycznych, które powstały w ramach projektu społeczno-resocjalizacyjnego pod nazwą TEATR MAMA TATA I JA.

W czwartek 27.02 o godzinie 18:00 w Czytelni Instytutu Dizajnu odbędzie się wykład połączony z dyskusją pt. "Ile kosztuje miejski dizajn?" 

 

Logo Instytutu Dizajnu w Kielcach Wzgórze Zamkowe Kielce Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach

 

 
 
 
 

projekt i wykonanie: Dariusz Ścisło

© 2020 Wzgórze Zamkowe w Kielcach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,